Gurme Tabağı Dünyasına Hoş Geldiniz!

Gurme Tabağına Hoş Geldiniz!

Gurme Tabağı ile Keyifli Bir Alışveriş

 

Şimdi, Kars Boğatepe köyüne doğru lezzetli bir yolculuğa çıkarıyoruz sizi. 2667 Metre rakımda bulunan ve özel florasıyla nam salan bu köy, tarihi yüzlerce yıl öncesine dayanan süt işleme tesisleri ve sağlıklı gıdalarıyla her yıl ülkenin dört bir yanından gelen birçok ziyaretçiyi ağırlıyor. Peki Boğatepe köyünü bu kadar özel kılan şey ne? Gelin beraber inceleyelim.

 

Boğatepe Köyünün Doğal Ürünleri

 

1000 Adetten fazla bitki çeşidinin yetiştiği doğal alanlara sahip bu köy, mera hayvanları için ideal beslenme alanlarını barındırıyor.  Doğal beslenen otlak hayvanlarının sağlıklı sütlerinden elde edilen doğal peynir çeşitleri, yüzlerce yıllık bir birikimin, tecrübenin ve emeğin ürünü olarak karşımıza çıkmakta. Gezen mera hayvanlarının, hormonsuz ve antibiyotiksiz beslenmesi sonucu ürettiği, büyük oranda yağ içeren sütlerden elde edilen enfes peynirler, Boğatepe Köyü'nü doğal beslenmenin adresi olarak önemli bir yer haline getiriyor. Tüm bunların yanında bu özel köy, dünyanın en meşhur peynirleri arasında olan İsveç’in ünlü gruyere peynirinin ülkemiz sınırları içinde üretimine başlandığı ilk yer olma özelliğini taşıyor. Yüzyıllar boyunca, ustaların özel tarifine sadık kalınarak üretilen Kars Gravyer Peynirinin, üretim tekniklerinin ve lezzetli tadının ilk günkü haliyle korunuyor olması da çok önemli.

 

Boğatepe'nin Sağlıklı Süt Ürünleri Gurme Tabağı'nda

 

Atalarımızın yöntemlerine sadık kalınarak üretilen süt ürünleri en doğal seçenekleriyle Gurmetabagi.com sitemizde beğeninize sunuluyor. Büyük miktarda yağ içeren sütlerden elde edilen peynir çeşitlerimiz, damakta bıraktıkları yoğun aromalarla muadillerinden ayrılmakta. Antibiyotik ve sentetik maddelerden uzak, doğal beslenen mera hayvanlarının sütleri sayesinde en doğal ve katkısız peynirleri üretebiliyoruz. Bunun sonucu olarak tüm ailenize gönül rahatlığıyla yedirebileceğiniz doğal ve sağlıklı alternatifler ortaya çıkıyor. Malakan Peynirinin yanı sıra, tulum, dil, kaşar, gravyer, obruk, keçi ve Van otlu peyniri de geniş ürün yelpazemizde size sunulan lezzetlerimizden. Tazelik ve orijinallik garantisiyle satışta olan peynir çeşitlerimiz, hiçbir aracı kuruma teslim edilmeden üretim yerinden direkt olarak elinize ulaştırılıyor. 

 

Et Ürünlerimiz ve Sağlıklı Ezme Çeşitlerimiz

 

Ürün gamımızda doğal peynirlerin dışında tertemiz otlaklarda beslenen gezen mera hayvanlarından elde edilen sağlıklı alternatifler de yer alıyor. Meşhur Kars Kavurması da bunlardan biri. Özel ocaklarda, kısık ateşte uzun süreler boyunca kavurulan doğal dana etlerimiz katkısız bir şekilde taptaze olarak vakumlanıyor ve sizlere doğru yola çıkıyor. En lezzetli mezeler, yemekler ve sandviçler için ideal bir gıda olan kavurma, zengin sofralarınız için de enfes bir aperitif seçeneği. Kavurmanın yanı sıra size sunulan doğal içerikli kahvaltılık ezmelerimize de şans vermek isteyebilirsiniz. Şeker ve glüten içermeyen, doğal ham maddelere sahip ezme çeşitlerimiz arasında Fındık Ezmesi, parçacıklı Badem Ezmesi, Antep Fıstığı Ezmesi gibi alternatifler sizleri bekliyor.

 

%100 Müşteri Memnuniyeti Gurme Tabağı'nda

 

Çokça talep alan Boğatepe köyünün doğal ürünleri şimdi tek tıkla kapınıza kadar geliyor. Eşsiz ve geleneksel olan lezzetleri en kısa sürelerde sizlerle buluşturuyoruz. Boğatepe bölgesinin en ünlü peynirleri ile karakovan balı ve meşhur Kars kavurması gibi sağlıklı alternatifler geniş ürün yelpazemizde satışta. Üretici olmanın verdiği avantajlarla uygun fiyatlarla size sunduğumuz tüm ürünler sağlık ve orijinallik garantisini sizlere veriyor. 7 Gün 24 saat boyunca online olarak alışveriş yapabilmeyi mümkün kılan sitemizde hızlı kargo, uygun ödeme alternatifleri ve güler yüzlü bir alışveriş deneyimi sizleri bekliyor.

Etiketler: Gurme Tabağına Hoş Geldiniz!
Eylül 04, 2020
Listeye dön