Yeni Yılı Lezzet Dolu Karşılayın!

Tarih: 17.03.2023 10:04
Yeni Yılı Lezzet Dolu Karşılayın!
Yılbaşında damaklarınızı şenlendirmeye ve içecek deneyimlerinize bambaşka tatlar katmaya hazırlanın! Zira, Gurme Tabağı yeni yıl paketleri ile yılbaşına çoktan hazır.

Yılbaşı Paketinizi Aldınız mı?

Sevdiklerinizle birlikte yeni bir yıla girmek gibisi yoktur. 2Eski yıl ile en güzel şekilde vedalaşıp yeni bir yıla kucak açmaya hazırlandığımız bu günlerde, bambaşka heyecanlar yaşamak, yepyeni umutlara ve hayallere yer açmak için evinizde küçük bir Yılbaşı Kutlaması yapmaya ne dersiniz? Rengarenk süslerle kaplanmış kocaman bir çam ağacı, ağacın altında merakla açılmayı bekleyen hediye kutuları ve birbirinden çeşitli lezzetlerle donatılmış upuzun bir Yılbaşı Sofrası... Yeni yıla mutlu ve coşkulu bir girmek için bundan daha iyisi olamazdı. O halde, ağacınızı süsleyin, hediyelerinizi paketleyin ve yılbaşı sofranız için Gurme Tabağı’nın yeni yıl paketlerine bir göz atın!

Birbirinden farklı pek çok lezzetin bir araya getirilmesiyle oluşan Yeni Yıl Paketleri, damaklarınıza hitap etme konusunda bir hayli kararlı olan tatları beğeninize sunuyor. Yılbaşı gecesinde, aileniz, eşiniz, sevgiliniz ya da en yakın arkadaşlarınızda evde yılbaşına girerken, sofranızda mutlaka bulunması gereken söz konusu paketleri, sizler için inceledik.

İşte, yeni yıla harika bir giriş yapmanızın anahtarı olan Yılbaşı Sepetleri...
 

Dolu Dolu Bir Yılbaşı İçin...

Yılbaşı gecesi sevdiklerinizle birlikte uzun uzun muhabbetlere daldığınızda, içeceklerinize eşlik edecek Dolu Dolu Sepet Paketi, mihaliç manyas peyniri, isli Çerkes peyniri, İzmir Bergama inek peyniri, Çanakkale ezine peyniri, Kars özel dana kavurma, özel kasap sucuğu, Trakya kaşarı, Kars gravyer peyniri, ısırgan otlu kaşar peyniri, kekikli kaşar peyniri ve sarımsaklı kaşar peyniri gibi ayrıcalıklı lezzetlerle karşınıza çıkmakta. Yeni yıla girerken damaklarınızı şenlendirecek olan söz konusu paket, unutulmaz tatları ile yılbaşınızı da unutulmaz kılacaktır.

İçecek Deneyimlerinize Tat Katın!

Yılbaşı sofrası, bol neşenin, kahkahanın eksik olmadığı yerlerdendir. Aileniz veya dostlarınızla birlikte evinizde gireceğiniz yeni yılda, bir çilingir sofrası sizce de neşenin dozunu arttırmaz mıydı? Divle obruk tulum peyniri, kargı tulum peyniri, İzmir Bergama inek peyniri, Çanakkale ezine peyniri, Kars eski kaşar peyniri, Trakya kaşarı ve Kars gravyer peynirinin yer aldığı Çilingir Sofrası Paketi, içeceklerinize eşlik etmeye ve damaklarınızda iz bırakmaya hazır.

Çilingir sofrasının yanı sıra, yılbaşı ruhunu yansıtacak ve keyifli bir yeni yıl gecesi yaşamanızı sağlayacak, beyaz üzüm paketi ve kırmızı üzüm paketi içecek deneyimlerinizde sizleri bekliyor.

Yılbaşı sofrasının olmazsa olmaz Peynir Çeşitlerini ve atıştırmalıklarını bir araya getiren Gurme Tabağı yılbaşı paketleri, özel ve lezzet dolu bir sofra hazırlamanız konusunda sizlere destek oluyor. Dilerseniz, size hitap eden paketlerle sofralarınızı donatabilir, dilerseniz de sevdiklerinize Yılbaşı Hediyesi olarak gönderebilirsiniz. Yılbaşı paketleri için Gurmetabagi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yükleniyor...