Nefis Bir Peynir Tabağı Hazırlayın!

Tarih: 16.03.2023 15:58
Nefis Bir Peynir Tabağı Hazırlayın!
Peynir tabağınıza ayrıcalık katacak birbirinden lezzetli peynir çeşitleri ile eşsiz bir peynir tabağı hazırlayın!

Peynir Tabağınızda Mutlaka Bulunması Gereken Tatlar!

Kahvaltı sofralarımızın vazgeçilmez kahvaltılıkları arasında kendisine eşsiz bir yer edinen peynir, en keyifli anlarımıza da meze olarak eşlik ediyor. Damak tadınıza ve zevklerinize göre çeşitli peynirler ile hazırlayacağınız Peynir Tabağında Mutlaka Bulunması Gereken Peynirleri sizleri için bir araya getirdik, sofralarınıza ayrıcalık katacak nefis peynirlere yer açın!

Kars Gravyer Peyniri

Binlerce bitki çeşidinin yetiştiği Boğatepe köyünde otlanan mera hayvanlarının ürettiği ve dünyanın en meşhur peynirinden olan Gravyer Peyniri, peynir tabağınızın vazgeçilmezi olacaktır. Yüksek yağ oranı, eşsiz kokusu ve yoğun lezzeti ile bir peynirden beklediğinizin çok daha ötesine geçmenizi sağlayacak söz konusu gravyer peyniri, ustaların özel tarifine sadık kalınarak lezzetli tadının ilk günkü haliyle korunması ile sofralarınıza geliyor.  

Divle Obruk Tulum Mağara Keçi, Koyun Peyniri

Kendine özgü küfü ve tadı ile peynir tabağınıza bambaşka bir dokunuş yapacak olan Divle Obruk Tulum Peyniri, dünyada eşi benzeri bulunmaması ile bir hayli değerli. Dive obruk mağarasında olgunlaşarak, divlenin hazinesi adını alan bu benzersiz lezzet, tabağınızdaki hazineniz olacaktır.

Van Otlu Peynir

Yaylalarda yetişen koyunlardan elde edilen süt ile yapılan van otlu peyniri, damak zevkinize hitap etme konusunda bir hayli kararlı. Kekik, yabani nane ve daha pek çok otu içerisinde barındırarak sizlere alışık olmadığınız bir peynir deneyimi sunan Van Otlu Peyniri, peynir tabağınızda en çok tercih edilenlerden olacaktır.

Kars Eski Kaşar Peyniri

Bir peynir gurmesinin tabağında bulunması gereken peynirlerden olan Kars Eski Kaşar Peyniri, tam kıvamında yağ ve tuz oranı ile damaklarınızı şımartmaya hazır. Yıllanmış lezzeti ve muhteşem kıvamı ile söz konusu kaşar peyniri, peynir tabağınıza fazlasıyla yakışacaktır.

Malakan Peyniri

Yumuşacık kıvamı, enfes tadı ile favori peynirlerinizden olacak Malakan Peyniri, yoğun süt ve tereyağı tadı ile damaklarınızdan kolay kolay silinmeyecek bir tada sahip. Reçel, bal gibi kahvaltılıklarınız ile harika bir uyum yakalayacak olan bu peynir, içecekleriniz saatlerinize ekstra keyif katacaktır.

Peynir tabağınıza tat katacak, sizleri yepyeni bir peynir kültürü ile tanıştıracak Peynir Çeşitleri Gurme Tabağı online mağazamızda sizleri bekliyor.

 

Yükleniyor...