Mutfağınızda İtalyan Lezzetlerine Yer Açın!

Tarih: 27.03.2023 13:03
Mutfağınızda İtalyan Lezzetlerine Yer Açın!
Rummo makarnalar ile tanışmak ve bir akşam yemeğini klasik bir İtalyan yemeği ile taçlandırmak için hazırlanın.

Küçük Bir İtalya Yolcuğuna Ne Dersiniz?

İtalya’nın dar ve taşlı sokağında güzel bir restoranda yemek yemek, İtalya’nın sıcacık havası ve İtalyan insanların o samimiyeti ile mest olmak, damaklarınızda eşsiz bir tat bırakacak lezzetleri ile İtalya maceralarınıza son vermek... Küçük bir İtalya yolcuğuna çıkmak şimdilik listenizin ertelenen maddeleri arasında yerini alıyorsa, İtalya yolcuğunuza neden kendi mutfağınızda çıkmıyorsunuz?

İtalya’nın en sevilen lezzetlerini sizler için bir araya getiren Gurme Tabağı, sizleri gurme bir İtalyan şefin ellerinden makarna yemeye davet ediyor. El yapımı makarnaları, İtalyan Şefler Derneği tarafından tescillenen Rummo birbirinden farklı makarna çeşitleri ile karşınıza çıkıyor. Evinizde İtalya’ya gitmeden pratik bir şekilde hazırlayıp yiyeceğiniz bu lezzetler ile gerçek bir makarna deneyimine hiç olmadığınız kadar yakınsınız.

Rummo Makarna Çeşitleri ile tanışmak ve bir akşam yemeğini klasik bir İtalyan Yemeği ile taçlandırmak için hazırlanın. Zira, bizler Rummo’nun nefis lezzetleri ile tanışmanız için sabırsızlanıyoruz.
 

Rummo İtalyan Makarnalarını Keşfedin!

Fusulli, casarecce, farfalle, gnochetti, fettucine, tagliatelle, penne rigate, spagetti... İnce bir damak zevkine sahip olanlara ve makarna deneyiminde bambaşka tatlara açık olanlara fazlasıyla hitap eden Rummo, İtalyan Makarna Çeşitleri ile sizleri kendisine hayran bırakmaya kararlı. Çeşitli tariflerle hazırlayabileceğiniz söz konusu makarnalar, farklı soslar ile sizleri bambaşka yolculuklara çıkaracaktır. O halde gelin, İtalya’nın en sevilen makarna çeşitleri ile sofralarınıza ayrıcalıklı bir deneyim kazandırın.

Akdeniz Makarnaları arasında en çok tercih edilen çeşitlerden olan Tagliatelle, uzun ve düz şeritleri ile bizim makarnalardan biraz farklı bir şekle sahip. Domatesli, fesleğenli sos ile muhteşem bir uyuma sahip olan söz konusu tagliatellenin yanı sıra, şekli itibariyle kelebek makarnayı andıran farfalle kremalı soslarla harika birer lezzete dönüşüyor. Bunların yanı sıra, kısa ve kıvrımlı yapısı ile casarecce makarna, deniz mahsülleri ile tercih edebileceğiniz harika bir çeşit.
Damaklarınıza hitap edecek farklı lezzetlerle harmanlayabileceğiniz Rummo Makarna seçeneklerine Gurmetabagi.com adresinden ulaşabilir ve İtalya’ya gitmeden harika bir makarna deneyimi yaşayabilirsiniz.
 
Yükleniyor...