Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Atıştırmalık

Ezme ve Çikolata

Kaşık kaşık tükeceğiniz ezmeler ile tanışmaya, ezmelerin o doğal ve eşsiz lezzeti ile buluşmaya hazırlanın. Gurme Tabağı, geniş bir ezme çemberini sizlerin beğenisine sunuluyor. Sadece kaşıklamakla kalmayıp, pek çok tarifinize ekleyeceğiniz ezmelere sofranızda yer açın.

Ezme Çeşitleri

Pek çok damak zevkine hitap edecek, damaklarınızda eşsiz bir tat bırakacak Ezme Çeşitleri, dilediğiniz an muhteşem lezzeti ile sizlere ayrıcalıklı vakitler tanıyacaktır. Bu noktada, Antep fıstığının en güzel hali olan Antep Fıstığı Ezmesi, badem sevenlerin gönlünde taht kuracak parçacıklı Badem Ezmesi, kuru yemişler arasında belki en gözdelerimizden olan fındığın nefis bir lezzete dönüştüğü Fındık Ezmesi ve tropikal tadı ile damaklarımızı şenlendirecek Hindistan Cevizi Ezmesi kategoride sizleri bekliyor.

Hiçbir kimyasal katkı maddesi içermeyen yapısı, yoğun aroması ve yumuşacık tadı ile vazgeçilmeziniz olacak ezmeler, besin değeri bakımından oldukça zengin olmanın yanı sıra, harika bir enerji deposudur.

Vazgeçemeyeceğiniz Lezzetler...

Güne favori ezmeniz ile başlayarak gün içerisinde kendinizi enerjik ve dinç hissedebilirsiniz. Bundan dolayı, kahvaltılarınıza ekleyeceğiniz fındık, fıstık veya badem ezmesini dilerseniz kaşıklayarak tüketebilir, dilerseniz ekmek veya pankeklerinizi tatlandırabilirsinz. Aynı zamanda, ara öğünlerde bir kaşık yiyeceğiniz ezme, tatlı ihtiyacınızı en sağlıklı şekilde karşılamanızı sağlayacaktır.

Bunlarla birlikte, pek çok tarifte kullanabileceğiniz söz konusu Ezmeler ile birbirinden farklı tatlılar, içecekler veya atıştırmalıklar hazırlayabilirsiniz. Dilerseniz, fındık ya da badem ezmesi ile küçük kurabiyeler yapın, dilerseniz kahvelerinize hindistan cevizi ezmesi ile aroma katın. Birçok tarife uyarlayabileceğiniz ezmeler ile sıra dışı tatlar elde etmek mümkün.

Ezme Çeşitlerinde Doğru Adres: Gurmetabagi.com

Ülkenin dört bir yanından sıkça ziyaret edilen ve çokça talep alan Boğatepe köyünün doğal ürünleri ise şimdi tek tıkla kapınıza kadar geliyor. Gurmetabagi.com olarak 7 gün 24 saat aktif olan online sitemiz, eşsiz ve geleneksel olan lezzetleri en kısa sürelerde sizlerle buluşturuyor. Malakan, tulum, dil, kaşar ve gravyer dahil, bölgenin en ünlü peynirleri ile karakovan balı ve meşhur Kars kavurması gibi sağlıklı alternatifler geniş ürün yelpazemizde satışta. Tazelik ve orijinallik garantisiyle satışta olan ezme çeşitlerimiz, hiçbir aracı kuruma teslim edilmeden üretim yerinden direkt olarak elinize ulaştırılıyor.

Yükleniyor...